kurs rysunku Warszawa, szkoła rysunku architektonicznego, szkoła rysunku, kurs rysunku Warszawa, nauka rysunku Warszawa

Ostatnie prace naszych uczniów, przedstawiające tematy z zajęć w pracowni. Architektura i urbanistyka, architektura historyczna i projekty własne. Techniki różne, akwarele, ołówki i flamastry w zależności od programu zajęć i grupy.

Stopień trudności tematów zajęć zmienia się wraz z kolejnymi miesiącami. W Galeriach prezentujemy prace , które powstają po kilku miesiącach zajęć i należą do grupy tematów kursu podstawowego o średniej trudności. Każdy autor prac prezentowanych w galerii zaczyna jednak od podstaw perspektywy i przerąbią komplet nieco postrzygalnię zadań, których tu nie prezentujemy a które pokazują jak budować perpspektywę, nakładać faktury, światłocien, i wszystkie dodatkowe elementy pozwalające po kilku miesiącach nauki dojść do tego poziomu prac.

Rysunek architektoniczny realizujemy technikami ołówek i cienkopisy. Ze względu na ciągle modyfikowaną formułę egzaminu, dostosowujemy techniki rysunkowe do aktualnych wymagań. Prace akwarelowe prezentują zestaw tematów dodatkach z grup dodatkowych bezpłatnych zajęć dla osób chętnych z kursu "Architektura".

Prace zostały wykonane na zajęciach w około 2 godzin. Autorzy prac to uczniowie klas 2 i 3 liceum.

Przykładowa praca:

Architektura - Horyzont Centrum

Program zajęć

kurs rysunku Warszawa, szkoła rysunku architektonicznego, szkoła rysunku, kurs rysunku Warszawa, nauka rysunku Warszawa

Więcej

Kontakty

mob: 601 914 231

tel:

e-mail: biuro@rysunek.net Więcej