Ostatnie prace naszych uczniów, przedstawiające tematy z zajęć w pracowni. Architektura i urbanistyka, architektura historyczna i projekty własne. Techniki różne, akwarele, ołówki i flamastry w zależności od programu zajęć i grupy.

Stopień trudności tematów zajęć zmienia się wraz z kolejnymi miesiącami. W Galeriach prezentujemy prace , które powstają po kilku miesiącach zajęć i należą do grupy tematów kursu podstawowego o średniej trudności. Każdy autor prac prezentowanych w galerii zaczyna jednak od podstaw perspektywy i przerąbią komplet nieco postrzygalnię zadań, których tu nie prezentujemy a które pokazują jak budować perpspektywę, nakładać faktury, światłocien, i wszystkie dodatkowe elementy pozwalające po kilku miesiącach nauki dojść do tego poziomu prac.

Rysunek architektoniczny realizujemy technikami ołówek i cienkopisy. Ze względu na ciągle modyfikowaną formułę egzaminu, dostosowujemy techniki rysunkowe do aktualnych wymagań. Prace akwarelowe prezentują zestaw tematów dodatkach z grup dodatkowych bezpłatnych zajęć dla osób chętnych z kursu "Architektura".

Prace zostały wykonane na zajęciach w około 2 godzin. Autorzy prac to uczniowie klas 2 i 3 liceum.

Przykładowa praca:

horyzont kurs rysunku asp; kurs rysunku architektura; kurs rysunku warszawa; rysunek realistyczny rysunek portetowy; rysunek architektura; http:/rysunek.net/index.php?strona=architektura-2; rysunek architektoniczny; rysowanie portretów, rysownie ludzi

Program zajęć

RYSUNEK ARCHITEKTONICZNY:

kurs podstawowy dla kandydatów na Wydział Architektury PW. 

Teoria... Więcej

Kontakty

mob: 601 914 231

tel:

e-mail: biuro@rysunek.net Więcej